Рекламні Магніти

виготовлення рекламних магнітів

изготовление рекламных магнитов, печать магнитов с логотипомрекламні Магніти

тонкий, гнучкий магніт з друком

Магніти з логотипом або іншим зображенням, можуть бути як стандартної простої форми, так і форми яка потрібна замовнику.

Гнучкий магніт-це носій інформації з можливістю нанесення повнокольорового зображення, який примагничивается до металевих поверхонь. Самое популярне використання – це Магніти на холодильник, які часто друкуються після сезону відпусток з фотографіями пам’ятних місць; офісні металеві дошки, блокноти, календарі і нагадувалки.

При стандртних формах можна виготовляти буквально від декількох штук. При нестандартних формах потрібних замовнику, тираж може бути також невеликим але потрібно виготовляти висічний штамп, що може призвести до значного збільшення вартості. Зображення на магнітах може бути покрито прозорою глянцевою плівкою для захисту від стирання і дрібних механічних впливів.

 • Розміщення нагадує інформацію безпосередньо в тому місці, де має бути продукція зокрема дверцята холодильника, кузов автомобіля, пазли на основі магніту.
 • Рекламний магніт на відміну від наліпкі легко зняти і перевісити в інше місце, в той час як використання наклейок найчастіше одноразове і не всі наліпкі можна легко зняти.
 • Термін використання магнітної наліпкі при нормальних умовах може бути кілька років.
 • Рекламним магнітіам можна надати індивідуальну форму.
 • Магніти можуть застосуються в якості маркерів на інформаційних дошках.
 • можливе виготовлення магнітних календарів, фотографій та фоторамок.

 


  Ваше ім'я

  Ваш email (обов'язково)

  Тема

  Ваше повідомлення

  Можу прикріпити зображення

  Зображення для друку: pdf, cdr, eps, ai

  Для перегляду: gif, png, jpg, jpeg, doc, tif

  Розмір зображення до 2mb