Шовкотрафаретний друк футболок (оптовий друк від 10 шт.)


Це найбільш якісний і дешевий спосіб друку при оптових тиражах. Щоб отримати невелику ціну відбитка тираж повинен бути як мінімум від 10 футболок з однаковим малюнком. Можна друкувати як в один колір так і комбінувати декілька кольорів.

Шовкотрафаретний друк це спосіб нанесення зображення через спеціальні трафарети, тобто для друку кожного кольору, друкар вимішує фарбу потрібного кольору і переносить її на виріб через спеціальний трафарет. Даний спосіб друку використовується для друку від 10 футболок з однаковим зображенням. Шовкодрук  виправданий для друку великих тиражів. Можна використовувати спеціальні фарби для друку, наприклад металік або фарби які дають обєм, фарба тримаэться на більшості тканин та перекриває як білі так і кольорові тканини.

Плюси: фарби стійкі до прання та інших зовнішніх впливів. При великих тиражах вартість друку стає набагато менше ніж при інших способах друку, можна друкувати як фіксовані кольори так і растрові малюнки.

Мінуси: висока вартість друку на тиражах до десяти футболок. Великі терміни друку так як щоб приступити до друку потрібно провести декілька підготовчих процесів які займають час.


  Ваше ім'я

  Ваш email (обов'язково)

  Тема

  Ваше повідомлення

  Можу прикріпити зображення

  Зображення для друку: pdf, cdr, eps, ai

  Для перегляду: gif, png, jpg, jpeg, doc, tif

  Розмір зображення до 2mb