Друк на товстовках

Друк на товстовках

Печать на толстовкахзамовити товстовку з зображенням

от одной толстовки

Печать на толстовках выполняется посредством термопереноса пленки poli flex.

Надрукувати на товстовці в даний момент ми можемо вам запропонувати друк на товстовках двома способами друку.

Варіант перший: перенесення векторного зображення яке вирізається з плівки poli flex і перенесеносітся на тканину за допомогою термопресса. Друк логотипа або зображення на товстовці може робитися тиражами від однієї шт. Зображення можна нанести в один або кілька фіксованих кольорів.

Варіант другий: друк повноколірного зображення на толстовці методом сублімації на спеціальній плівці з наступним перенесенням її за допомогою температури і тиску на тканину.

 

     
друк на товстовках

векторне та растрове зображення

нанесення зображення на тостовку
термоперенос poli-flex
 
сублімаціонний друк крім термопереноса poli-flex

 

 

Термоперенос плівки poli-flex на товстовку

Зображення вирізається ріжучим плотером по контуру зі спеціальної плівки poli-flex і переноситься на товстовку з допомогою термопресса. Для друку в кілька кольорів використовуються плівки потрібного кольору і з них комбінується кольорове зображення. Ціна за друк без вартості товстовкі (вартість товстовки в середньому *** грн.)

  10х10 20х20 20х30 30х30
1 тостовка        
10 тостовок        

 


- Плюси: зображення нанесене даними способом друку залишається насиченим після багаторазового прання. Можна друкувати від однієї товстовкиі.
- Мінуси: не можна надрукувати повнокольорове зображення, фотографії. Для термопереносу підходять тільки зображення у векторній графіці. Плівка збільшує щільність тканини.


Сублімація на товстовках

Друк сублімації на товстовках трохи відрізняється від друку на футболках тому що товстовки робляться з натуральних тканин з невеликим домішком синтетики. Щоб нанести повнокольорове зображення воно спочатку переноситься за допомогою сублімації на спеціальну плівку трансфер а потім ця плівка припаюється до тканини при використанні великого тиску та використанні високої температури. Використовуючи даний спосіб можна досягти якісний повнокольоровий друк який витримає багато прань. Зображення на толстовку переноситься за допомогою плівки через це товщина тканини збільшиться на товщину цієї самої плівки. Даний спосіб економічно вигідний якщо потрібно надрукувати маленький тираж. можна друкувати будь-яке зображення. Ціна за друк без вартості товстовки (вартість товстовки в середньому *** грн.)

  10х10 20х20 20х29
1 товстовка      
10 товстовок      

 

Плюси: можна друкувати повноколір на толстовці. При перенесенні плівки з нанесеним друком плівка можна сказати вплавляется в тканину через що зображення стає стійке до прання.
Мінуси: Для друку на натуральних тканинах доводиться використовувати спеціальну плівку яка наноситься в якості синтетичного шару і відповідно збільшує щільність тканини (при даному варіанті потрібно прати в щадящому режимі).

ми можемо запропонувати вам товстовки наших постачальників з параметрами наведеними нижче

кольори які є в наявності уточнюйте.

ТОВСТОВКА С КАПЮШОНОМ HOODED SWEAT
062-208

           
 
           
 
           
 
       
           
           Склад: 80% бавовна, 20% поліестер
Щільність: біла - 260 г/м2;
Кольорова - 280 г/м2
Розміри: S - XXL

· Капюшон з подвійної тканини з однотонним витяжним шнурком
· Передня кишеня-кенгуру


ТОВСТОВКА РЕГЛАН RAGLAN SWEAT
062-216

           
   
           
   
           
   
           
         
           


Склад: 80% бавовна, 20% поліестер
Щільність: біла - 260 г/м2;
Кольорова - 280 г/м2
Розміри: S - ХXL

· Виріз горловини оброблений однотонною тасьмою з трикотажу


 Запит