Поради з підготовки макетів

макет візиток

Печать на пакетах, изготовление пакетов в КиевеПриклад макета візитки

90х50

Найбільш часто використовуваний у нас, розмір готової візитної картки 50х90 мм, але слід врахувати, що це не розмір макета, а розмір готової візитної картки.

Макет для такої візитки буде трохи більше: при підготовці макету дизайнер повинен врахувати поля під обрізку. У наведеному прикладі вони передбачені-це поля по 2 мм з кожного боку, тепер макет візитки з урахуванням дообрізних полів у нас вийшов 94х54 мм. Поля під обріз дуже важливі для складних фонів, елементів які розміщені на виліт. Також неварто розміщувати важливі елементи близько до лінії різу.


Макет пластикових карток

Печать на пакетах, изготовление пакетов в КиевеПриклад макета картки

86х54

У пластикових карт є свій стандартний розмір 86х54 мм, радіус заокруглення кутів карти 3,17 мм.

При підготовці макету слід враховувати відступи під обріз по 2мм. з кожного боку, тобто в макеті розмір повинен бути 90х58мм.
Додаткові елементи, такі як штрихкод, нумерація, ембосування, щоб уникнути браку потрібно розміщувати не менше ніж у 5мм від краю пластикової карти (поле 76х44мм.)
Ембос потрібно розмістити, так що б із зворотного боку картки видавлена частина знаків не потрапила на важливі елементи, кращий приклад такої помилки-це коли ембосування потрапляє в поле магнітної смуги або ембосування зроблено так, що картку невдається провести стороною з магнітною стрічкою крізь пристрій для зхчитування . Роблячи дизайн з магнітною смугою бажано враховувати, що чим менше магнітку чіпатимуть, тим довше картка проживе. Не раджу робити чорний фон, тому що дрібні подряпини, які обов'язково з'являться в процесі експлуатації, на рівномірному чорному фоні виділяються набагато сильніше, ніж на різнобарвному.

 Запит