Пакети з логотипом скотч, футболки та інша друкована продукція в Києві

друк на полієтиленових пакетах, виготовлення пакетів у КиєвіПакети з логотипом

друк на поліетиленових пакетах

Друк на пакетах від 100 штук, форма пакетів: "банан", "майка", "петля".
Пакети з логотипом малими тиражами друкуються методом шовкодруку на стандартних пакетах, великі тиражі і нестандартні пакети друкуються методом флексодруку.
Друк на пакетах малими тиражами (до 5000) займає, як правило, 2-7р. днів, виготовлення пакетів тиражем від 5000 робиться від десяти робочих днів.

виготовлення паперових пакетів з логотипом, друк на пакетах крафт в КиєвіДрук на пакетах з крафту

друк на паперових пакетах

Друк на пакетах з паперу робиться від одної коробки, пакети виготовлені з білого або кольорового крафта (міцний папір часто використовується для упаковки), ручки з скрученого шпагату. Друк на пакетах робиться методом шовкодруку. Як правило, при тиражах до 1000 шт. виготовлення пакетів займає 5-7 р. днів

друк на промосумках екосумки в КиєвіДрук на эко сумках

друк на сумках з бавовни. спанбонда

друк на промосумках з бавовни та спанбонду робиться від 1шт. Зображення наноситься шовкодруком або плівкою poli flex. Промосумки є як стандартного розміру так і шиються під розмір замовника. Як правило, при тиражах до 100 шт. виготовлення экосумок займає 2-5 р. днів

друк на скотчі, виготовлення скотча з логотипомСкотч з логотипом замовника

пакувальна стрічка

друк на скотчі виробляється шляхом флексодруку. Стандартний розмір рулону 48 міліметрів ширина і 66 метрів довжина, стрічка прозора або біла (розмір, намотування, фон можна міняти), мінімальний тираж 108 рулонів. У продажу є готовий скотч з написом "АКЦІЯ"

повнокольоровий друк на футболках в КиєвіДрук на футболках

від 1-го кольору до повнокольорового друку

Друк на футболках логотипу або іншого зображення робиться на футболках наших постачальників або футболках, які може надати замовник. Друкувати на футболці можна тиражем від 1-ої футболки. Друк на футболці може бути як одноколірним, так і багатоколірним. Нанесення зображення на футболках робиться за допомогою

трафаретного друку, переноса плівки poli-flex, сублімації, прямого повнокольорового друку.


замовити друк фото на чашкахДрук на чашках

чашки выд 1шт.

Друк чашок з фотографією, логотипом або рекламною інформацією. На чашках гарно виходять повнокольорові зображення що дозволяє надрукувати фотографії. Чашка з унікальним зображенням може бути чудовим подарунком.


друк пластикових картокВиготовлення пластикових карток

а також скретч карток

Виготовлення пластикових карток: дисконтних, інтернет, візиток, скретч карт. виготовлення картонних скретч карт:картки поповнення, лотерейні. Виготовляємо безконтактні картки і односторонні картки з клкючим шаром, які можна клеїти на готові безконтактні карти.
Офсетний друк, трафаретний друк, цифровий друк, ембосування, тиснення, нумерація, друк штрихкодів, друк змінної інформації - скретч (стирається) панель. Можливість упаковки у поліпропіленову плівку.

Друк наклейок, наклейки на автомобілі в КиєвіДрук наклейок

як на папері так і на спеціалізованих плівках

Друк наклейок з використанням різних матеріалів і способів друку, звичайні наліпкі, наліпкі зі штрихкодами, пломбувальні наліпкі, наліпкі на автомобілі, наліпкі на cd диски, вологостійкі наліпки для зовнішнього застосування, наклейки на приладові панелі різних приладів, наклейки в рулонах.


друк конвертів, друк на конвертах в КиєвіДрук на конвертах

Друк та виготовлення конвертів

Друк на конвертах великими і малими тиражами. конверти можуть бути як стандартних розмірів, так і індивідуальних. Можливе виготовлення конвертів з дизайнерських паперів.

виготовлення рекламних гнучких магнітів КиївВиготовлення магнітів

гнучкі магніти

Виготовлення магнітів з рекламною інформацією. Гнучкий магніт-це носій інформації з можливістю нанесення повнокольорового зображення, який примагнічується до металевих поверхонь. Саме відоме використання це Магніти на холодильник. При стандартних формах можна виготовляти буквально від декількох штук.


друк на ручках, запальничках в КиєвіНанесення зображення на сувенірку

друк на ручках, запальничках, чашках, флешках

друк на сувенірці можна здійснювати методом шовкодруку або тамподруку. Тиражі від 100 шт., терміни від одного дня. Друк на ручках, запальничках, флешках, чашках, лінійках та іншої продукції як наших постачальників, так і на продукції замовників.

виготовлення візиток, друк візиток в КиєвіДрук візитних карток

різними способами і на різних матеріалах

Друк візитівок виведений в окремий розділ, тому що маючи можливість друкувати візитки багатьма способами друку і компонувати їх, можна домогтися дуже цікавих рішень. Для друку візиток можна використовувати цифровий друк, шовкодрук, тиснення, офсетний друк, нанесення лака. Можливий друк як на стандартних гладких паперах, так і на дизайнерських картонах, пластику.

Image descriptionвід візитки до плаката

Друк та виготовлення поліграфічної продукції складно описати в цілому, тому наводимо короткий список: візитки, листівки, буклети, плакати, календарі, каталоги, бланки, блокноти, наліпкі, цінники, бірки, папки, конверти, коробки.